چگونه کودکان خود را به شنیدن پادکست علاقه‌مند کنیم؟

۱. گنجاندن در برنامه صبحگاهی
در حالی که همگی در حال خوردن یک صبحانه مقوی و خوشمزه هستید، پادکست را روشن کنید. این کار یک راه عالی برای شروع روز است.

۲. در راه مدرسه
این روش یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای معرفی گوش دادن به پادکست به کودکان است. هنگامی که در راه بردن فرزندتان به مدرسه هستید، برای این ساعات و زمانی که کودکان هیچ کاری به جز نشستن و خیره شدن به خیابان از پشت پنجره ندارد، گوش دادن به پادکست بسیار مناسب خواهد بود.

۳. در انجام حین کارها
با تشویق به کودکتان به گوش دادن به پادکست در حین انجام وظایفشان، کمی سرگرمی به کارهای اضافه کنید؛ شک نکنید که مشتاق شنیدن بیشتر خواهند شد.

۴. در زمان استراحت
اگر زمان استراحت بخشی از برنامه روزانه کودک شماست، می‌تواند زمان خوبی برای معرفی یکی از پادکست‌ های داستان‌سرایی باشد. این کار در انتهای شب و هنگام خواب هم می‌تواند به ذهن‌های شلوغ کمک کند.

۵. فعالیت‌های خانوادگی
گوش دادن به پادکست می‌تواند فعالیت خانوادگی مورد علاقه جدید شما باشد. این کار می‌تواند زمان خاصی باشد که در آن شما و فرزندانتان در کنار هم بنشینید تا به قسمت بعدی یک ماجراجویی خارج از این دنیا گوش دهید یا چیز جدیدی از قلمروی شگفت‌انگیز علم بیاموزید.

با بسیاری از پادکست‌ های شگفت‌انگیز که رادیو ستاره برای لذت بردن کودکان و بزرگسالان ایجاد نموده است، همیشه موضوعات جدید و هیجان‌انگیزی برای گوش دادن با هم خواهید داشت.

No related post ID found.
به بالا بروید