درباره ما

پادکست رادیو ستاره

راوی داستان شب برای کودکان

یکی از بهترین کارهایی که والدین می‌توانند انجام دهد، گفتن قصه شب کودکانه است؛ این روش بهترین راه برای سرگرم کردن کودکان قبل از خوابه. رادیو ستاره این کار رو برای پدر و مادرا راحت کرده . یکی از بهترین کارها قبل از خوابیدن، خواندن کتاب و مطالعه کردنه و البته برای کودک شما هم خوندن یک شعر و قصه شب قبل خوابه. قصه شب کنار فرزندتون سبب ارتباط عمیقی می شه. قصه شب رشد مغزی کودک را تقویت می‌کنه. قصه شب بهترین راه برای سرگرم کردن کودکان قبل از خوابه. کودکان با قصه ها بهتر ارتباط برقرار می کنن و می تونن ساعت ها به قصه ها گوش بدن. قصه های رادیو ستاره جزء بهترین قصه ها هستن که با صدایی زیبا و دلنشین برای کودکان شما خونده می شن و می توانن در هنگام شب برای کودکان پخش بشن تا باعث بشن اونها به راحتی به خواب برن. در هر قصه هم پندی آموزنده برای کودک شما گنجونده شده تا با شنیدن داستان اون نکته آموزنده را عمیقا یاد بگیره و درکش کنه .

داستان من

من ستاره هستم

من ستاره هستم و عاشق قصه گفتن برای بچه هام . اینجا با شمام تا هر شب براتون داستانهایی بگم تا خوابی پر از آرامش و راحتی تجربه کنید.

دوست دارم با داستانهایی که براتون میگم حس کنجکاوی علاقه اشتیاق به دنیای طرافتون و تجربیات زیاد رو در قالب قصه و داستان براتون بگم تا هر زمان که دوست داشتید و فرصت بود بشنوید . مخصوصا شبها قبل از خواب که میتونم همراهتون خواب آروم و شیرینی رو براتون بیارم.

ستاره
مدیر و موسس

ما را در

شبکه های اجتماعی

دنبال کنید

بزودی

هرهفته‌ اجرای ‌ زنده

ساعت ۱۰ شب همزمان در سایت و اینستاگرام رادیو ستاره همراه ما باشید با قصه های شیرین برای کودکان عزیز

به بالا بروید